ԱԳ փոխնախարարը՝ ռուս սահմանապահների հայ-թուրքական և հայ-իրանական սահմանից դուրսբերման մասին ԱԳ փոխնախարարը՝ ռուս սահմանապահների հայ-թուրքական և հայ-իրանական սահմանից դուրսբերման մասին x
Հայաստանի և Ադրբեջանի ներկայացուցիչները Մոսկվայում կայանալիք բանակցությունների շրջանակում կքննարկեն սահմանային գոտում տիրող իրավիճակը, մասնավորապես Հայաստան ներխուժած ադրբեջանական զորքերի դուրսբերման հարցը, գրում է «SputnikArmenia»-ն՝ հղում անելով Մոսկվայի աղբյուրներին 02.06.2021
Նախագահ Արայիկ Հարությունյանի և բանկային համակարգի ներկայացուցիչների հետ քննարկել ենք համագործակցության ընդլայնմանը և տնտեսության խթանմանը վերաբերող հարցեր 22.05.2020
Երևանում օգոստոսի 1-ից հասարակական տրանսպորտի միասնական տոմսային համակարգը շարունակելու է գործել 3 նորարար վճարման տարբերակով (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ) 29.07.2025 10:33
Ղարաբաղյան շարժումը շարունակելու ցանկացած փորձ կործանարար է․ ՝ ԱԺ-ում Կառավարության ծրագրի 2024 թ. կատարման ընթացքի և արդյունքների մասին հիմնական զեկույց 17.04.2025 14:56
Մեղադրական դատավճիռ՝ 44-օրյա պատերազմի ընթացքում զենքով գործելուց հրաժարվելու հրաման նախապատրաստած բարձրաստիճան երկու զինվորականների վերաբերյալ 09.01.2025 18:50
Հայաստան-Իրան պետական սահմանի հսկիչ-սահմանային կետում ծառայությունն ամբողջությամբ կիրականացվի ՀՀ ԱԱԾ Սահմանապահ զորքերի ուժերով 08.10.2024 18:14